Festool CT VADuże ilości pyłu i wiórów, jakie powstają np. podczas szlifowania masy szpachlowej do suchej zabudowy lub podczas prac z użyciem frezarki górnowrzecionowej, powodują zapychanie filtra głównego odkurzacza mobilnego i zmniejszają siłę ssania. Nowy separator CT jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ oddziela i gromadzi nawet 95 procent pyłu, zanim dotrze on do odkurzacza mobilnego. Odciąża to filtr główny i zapewnia stałą wysoką siłę ssania oraz dłuższą żywotność odkurzacza mobilnego.

Czytaj więcej: Pozbądź się dużych ilości pyłu w prosty, wydajny i niezawodny sposób

s ctfi 202098 a 02aFestool wychodzi naprzeciw rynkowym oczekiwaniom wprowadzając nowe rozwiązania do walki z uciążliwym pyłem w miejscu pracy. Mowa o akumulatorach Bluetooth, a także zdalnym sterowaniu, znacznie bardziej wygodnym i funkcjonalnym wężu ssącym oraz odkurzaczu mobilnym. Już teraz warto więc dołączyć do organizowanej przez Festool ?Kampanii bezpyłowej? i przyczynić się do redukcji pyłu w Twoim miejscu pracy.

Czytaj więcej: Koniec z pyłem w miejscu pracy! Sprawdź nowoczesne rozwiązania od Festool

Cegła klinkierowa Silesja BrunaDo rodziny produktów firmy Wienerberger - producenta materiałów ceramicznch - dołączyła nowa cagła klinkierowa uzupełniająca grupę tradycyjnych cegieł marki Terca. Silesja Bruna, czyli gładka, jednolita cegła w głebokim, ciemno brązowym odcieniu dedykowana jest zwolennikom trwałych rozwiązań oraz ładu w przestrzeni. 

Czytaj więcej: Cegła klinkierowa Silesja Bruna

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem